Startpagina
 
 
||||||||
COACHES RHC
WORKSHOPS
FEEDBACK
GOEDE DOELEN
OVER RHC
SHOP
NIEUWS
Hoge bloeddruk
Artrose
COPD
Hart-/vaatziekte
Kanker
Chronische darmziekte
Angst en depressie
CONTACT
Herstellen
Zonnesteek, Hitte
Overtraining
Onderkoeling
Drinken
Eten
Dehydratie
Train je voeding
Zwangerschap, lopen, voeding
Blijvend gewichtverlies
Overgewicht
ZWANGERSCHAP, LOPEN, RISOCO'S
UITLEG BUTTON
VRAGEN BIJ KLACHTEN
kortingspas
RHC vragenlijst Klachten Bij Hardlopen
jouw trainingsschema
hoe fit ben je
kies je begeleider
 







       



Kies je begeleider     

Om je doel bij het hardlopen te bereiken kun je gebruik maken van de expertise van diverse begeleiders. Per mail kun je hen een vraag stellen over jouw voortgang in de training, over problemen die je daarbij ondervindt, over blessures of andere zaken die voor jou een rol spelen bij het hardlopen.

Het is niet de bedoeling dat je de specialist dagelijks met vragen bestookt. Dus houdt het netjes en stel je vraag kort en bondig. Heb je geen duidelijke te omschrijven klacht, dan kun je gebruik maken van het formulier dat je bij de knop "Klachten bij Hardlopen" kunt vinden.

Je kunt kiezen uit de volgende begeleiders en gebruik maken van het e-mailadres dat erachter vermeld staat. Binnen 1 week krijg je antwoord terug. Kies je eigen begeleider(s) !

 

Begeleider                   specialisme                            e-mailadres

Wout Pepels               orthopedisch chirurg                 woutpepels@runninghealthcenter.nl

Bas Bulder                  sportarts                                 basbulder@runninghealthcenter.nl

Ben Klumpers             sportmanueel-/fysiotherapeut    benklumpers@runninghealthcenter.nl

Alex Halter                 atletiektrainer                           alexhalter@runninghealthcenter.nl

Leontien v Meggelen   sportdietist                               leontienvanmeggelen@runninghealthcenter.nl

Sandra Buijing           sportdietist                                sandrabuijing@runninghealthcenter.nl

Anja van Geel            sportdietist                                anjavangeel@runninghealthcenter.nl

Matthijs Kruk             sportpsycholoog                        matthijskruk@runninghealthcenter.nl

Danny de Zwart          sportpodoloog                            dannydezwart@runninghealthcenter.nl

Wouter de Vos           podoloog                                   wouterdevos@runninghealthcenter.nl



 




 
 

 
© Running Health Center 2012 Ontwerp: Mangoa  |  Techniek: Sporteronline

                                                          TOTAALADVIES VOOR DE HARDLOOPSPORT